مناطق سیلاب زده ۴۰۰ پل موقت لازم دارند | ضرر به ۱۴ هزاره کیلومتر گونه

به گزارش ایسنا، کارفرما کمال هادیانفر در حاشیه میتینگ کمیته هماهنگی طرح های ویژه ترافیکی با پیشگاه در  جمع خبرنگاران، درباره  شرایط راه های قلمرو  پس از سیلاب اخیر، اظهار کرد: برابر گزارشاتی که ما داریم به ۱۴ هزاره کیلومتر از گونه های کشور درون معلول سیل اخیر خساراتی بااطلاع شده است و لازم است که  حدود ۴۰۰ پل موقت نیز از سوی وزارت راه در این متد ها خلق شود که امیدواریم تا قبل از طرح تابستانی پلیس این پل ها ایجاد شود.

وی با رمز به خسارات بااطلاع شده به متد ها، اظهار کرد: خوشبختانه با حضرت به موقع پلیس و دیگر مایه ها خساراتی به مسافران در جاده ها واقف نشد، چرا که بسیاری از راه ها با هدف پیشگیری از وقوع وقوع مسدود شده و اطلاع رسانی به شهروندان انجام می شد.

رییس نماینده راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در مقدر شدن دیگری از صحبت های خویشتن به مساله افزایش تصادفات رانندگی در محدوده ۳۰ کیلومتری شهرها نیز اشاره کرد و یادآور شد: بدبختانه ۶۰ درصد حوادث ترافیکی در ۳۰ کیلومتری شهرها صورت داده است و یکی از دلایل آن نیز ناکافی بودن نور است که این مساله باید رفع شود.

وی ادامه داد: همچنین ۸۲ درصد از حوادث رانندگی بوسیله دلیل سرعت و سبقت جاهل مجاز صورت داده است و حاضر بودن توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی نیز جزو آن بوده است.

هادیان فر داخل مجمع کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی که پیش از متعاقب امروز در شهرکت آزمایش برگزار شد، تقریر کرد: در نوروز امسال خوشبختانه ۲۴۷ نفر کمینه درون مقایسه با نوروز سال گذشته جان خویشتن را از دست دادند و این آمار در شرایطی قیافه داده که سفرها حدود دو درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه مصدومان حوادث رانندگی داخل ایام نوروز نیز ۱۱ درصد کاهش داشته است، گفت: امسال هدف گذاری و برنامه ریزی واقعی پاسبان راهور، کاهش شمار جانباختگان حوادث رانندگی است؛ به طوری که پروگرام ریزی کرده ایم که تا پایان امسال ۲۰۰۰ نفر یعنی قطع ۱۲ درصد از شمار کشته شدگان کاهش یابد.

وی با پیش روی اینکه پلیس بخاطر برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و طرح تابستانی آمادگی تمام دارد، گفت: امیدواریم با هماهنگی دیگر مایه ها تو این ایام نیز تماشایی کاهش حوادث و ضایعات رانندگی باشیم.

بوسیله گفته هادیان فر، توسعه انضباط ترافیکی یکی از جدی ترین برنامه های نماینده تو سال جاری است.

وی همچنین داخل حاشیه این کنفرانس با حضور در جمع خبرنگاران از هوشیار شدن آسیب بوسیله ۱۴ هزاره کیلومتر از جاده های اصلی و صوری کشور هنگام سیل اخیر خبر داد و گفت: ۴۰۰ پل اضطراری همچنین باید درون این جاده ها نصب شود که امیدواریم وزارت گونه تا پیش از آغاز تعطیلات تابستانی نسبت بوسیله نصب این پل های بلافاصله اقدام درنگ.

رئیس نماینده راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با رمز به راه اندازی کمپینی به شهرت ۶۰-۳۰ اظهار کرد: این کمپین با شعار کاهش تصادفات رانندگی در ۳۰ کیلومتری شهرها اسلوب اندازی شده است. متأسفانه حوادث رانندگی در ۳۰ کیلومتری شهرها تو تعطیلات نوروزی نیز افزایش داشته و درون همین راستا نیز ما امیدواریم تا بتوانیم این آمار را کاهش دهیم.