هراز ۲۹ شهریور یکطرفه می شود

سیاوش محبی فرمانده پلیس طرز اختصاص شرق استان تهران دقایقی پیش درون گفت و گو با روزنامه نگار فارس تو پردیس درون خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و شاهراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد گوناگون اسباب نقلیه از سیرت به جنوب و جنوب به شمال محور هراز سنگین و پر حجم تو جریان است و رفته رفته با نزدیک شدن بوسیله ساعات پایانی روز بر بار ترافیکی این پایه افزوده می شود.

محبی با بیان اینکه محور هراز فردا طرفه خواهد شد، گفت: پایه هراز فردا از ساعت ۱۵ از رودهن به سمت سیرت مسدود و از روزگار ۱۷ از آب اسک بوسیله سمت رودهن به صورت یکطرفه درون خواهد آمد و این انفراد تا زمانه ۲ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت. محبی افزود: عبور و نرم کردن گوناگون وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور فیروزکوه سنگین و لبریز حجم است و هم وطنان بدون گره ترافیکی در حال گذر از این محور هستند.

حاکم پاسبان راه خاص شرق استان تهران با پیش روی اینکه رخداد خاصی داخل محورهای مواصلاتی شرق استان رخ نداده، بیان کرد: آمد و شد انواع ابزار نقلیه از محور امام رضا (ع) و شاهراه حرم به حرم سنگین، پرحجم اما گویا است در جریان است و بغرنج خاصی در خصوص تردد وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.
وی اذعان کرد: حزن وطنان با رعایت مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راه ها اقدام بوسیله آغاز سفر کنند و از قبل و تو دم مسافرت راحتی کافی داشته باشند تا با بزرگداشت تمام هنجار تربیت و رانندگی سفری مصون و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.