ترافیک پرحجم داخل محورهای منتهی بوسیله چهار پایانه مرزی اربعین

سرهنگ نادر رحمانی تو گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت جوی جاده های ملک اظهارکرد: طبق گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر ناحیه در حال مجهز درون اکثر محورهای استان گیلان و محورهای کناره، نوشهر، چالوس و رامسر در استان مازندران بارش باران گزارش شده است که لازم است رانندگان مقررات مربوط به رانندگی در شرایط صفت را پاسداری کرده و ضمن پاس فاصله طولی کم قیمت و رانندگی با سرعت مطمئنه از سبقت جویی غیرمجاز نیز پرهیز کنند.

وی از وزش باد شدید در محورهای زابل-زاهدان و زابل-نهبندان در شمال سیستان و بلوچستان خبر رحم و گفت: در دیگر محورهای قلمرو مشکل جوی و ترافیکی خاصی وجود ندارد.

رییس مرکز سلطنت و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: ترافیک داخل آزادراه قزوین به کرج درون محدوده پایانه شهیدکلانتری تا پل فردیس نصف وزین گزارش شده است و در دیگر محورهای اطراف تهران مشکل ترافیکی خاصی بود ندارد.

رحمانی با رمز به شرایط ترافیکی محورهای منتهی بوسیله چهار پایانه مرزی اربعین نیز گفت: برابر گزارش های دریافتی درون محور ایلام بوسیله مهران تو محدوده های مهدی آباد، تونل راه کربلا و کمربندی مهران ترافیک نیمه وزین  است، نیز درون محدوده های صالح آباد، گلان و کنجان جم داخل همین پایه همچنین ترافیک پرحجم اما گویا وجود دارد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشعار اینکه تو محورحمیل به سرابله درون محدوده شباب نیز ترافیک شقه سنگین است، گفت: ترافیک پایه دهلران به مهران معمولی و گویا است.

وی امتداد انصاف: درون محورکرمانشاه بوسیله اسلام آبادغرب در محدوده ماهیدشت نیز ترافیک شقه سنگین است و در محورهای اسلام آباد غرب-سرپل ذهاب-قصرشیرین به مرزخسروی اندوه ترافیک لبریز حجم و روان وجود دارد.

رحمانی ترافیک تو محور خرمشهر به شلمچه درون محدوده یادمان شهدای شلمچه تو هر دو مسیررا  نصف سنگین و در طول پایه را پر حجم و روان اعلام کرد و گفت: ترافیک در محورهای حمیدیه-بستان بوسیله مرز چذابه عادی و فصیح است.

به گفته رییس مرکز سلطنت و کنترل ترافیک نماینده راهور ناجا داخل دیگر محورهای قلمرو بغرنج ترافیکی خاصی گزارش نشده است.

وی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای  اطلاع از آخرین وضعیت رود و ترافیکی جاده های کشور و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره وفاق بگیرند.