افزایش گیت های ورودی و خروجی داخل مرزها | جمعیت ورود نسبت به خروج زائران ۵ مقابل شد

به گزارش موجودی اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین اشتری در ملاقات از مرز چذابه، اظهارداشت: امسال به برهان افزایش زوار اربعین، گیت های ورودی و خروجی را افزایش داده ایم.

وی افزود: برآورد ما نسبت به سال گذشته، این افزایش را نشان می داد بنابراین تمهیدات ویژه ای تو نیروی انتظامی برای این موضوع اندیشیده شد.

ممتاز ترین مقام انتظامی کشور با اعلام اینکه اندوه حالا تردد در مرزهای چهارگانه به صورت روان ارتکاب می شود، گفت: امسال از مرز چذابه حدود ۵۷۲ هزاره نفر تردد داشته اند که این نما نسبت سال گذشته ۵۶ درصد تکثیر داشته است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه با تمهیدات صورت گرفته از سوی ناجا و با همتی که مسئولان مربوطه ادا دادند هیچ گونه دشوار خاصی در مرزها نداشتیم، تصریح کرد: طولانی تلاش ما تو مجموعه نیروی انتظامی مهیا آوردن تسهیلات لازم برای تردد گویا زوار است اگرچه کاستی هایی همچنین در این زمینه چه از طرف عراقی و خواه از ناحیه ما وجود داشته که خوشبختانه این سقوط ها به سرعت رفع شد.

وی با رمز به موج بازگشت زائران به کشور، گفت: برگشت زائران از چند روز گذشته شروع شده و تقریباً جمعیت ورود زائران به مرزهای سرزمین نسبت بوسیله در رو آنها ۵ طبق شده است؛ همچنین به زائران عزیز توصیه می کنم، بازگشت خود را مدیریت کرده تا بوسیله سلامت به کشور بازگردند.

فرمانده ناجا گفت: وصیت ما بوسیله زائرانی که زیارت خویشتن را انجام دادند این است، زودتر بوسیله سمت مرزهای کشور بازگردند تا بوسیله ترافیک سنگین مسیرها و پایانه ها تلاقی نکنند تا به سلامت به مقصدهای خودشان برسند.