کاهش ۱۱ درصدی آمار تصادفات از ابتدای همایش اربعین | ۶۵ درصد زائران بوسیله کشور بازگشتند

به گزارش پایگاه معارفه رسانی پلیس، سردار حسین اشتری در جلسه قرارگاه اربعین درون سرحد چذابه، پیش روی داشت: ترجیح واقعی ما کنف زائران و مرزهاست که خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید؛ اگرچه همه پای کار هستند و بایستی این هوشیاری تا خاتمه بازگشت زائران سخت گیری شود.

برجسته ترین مقام انتظامی قلمرو با بیان اینکه پیش بینی می کنیم تا هفته آینده، روند بازگشت زائران امتداد داشته باشد، گفت: ما همچنین تا خاتمه این ماموریت درون پهلو زوار هستیم.

وی تصریح کرد: دشمنان به متعاقب این هستند تا موج بزرگ و همدلی که بوسیله میانجی اربعین بین شیعیان خلق شده را خنثی کنند. بایستی بهینه برخورد و نوکری را به زائران ارائه دهیم تا در صحت و سلامت بوسیله شهرهای خود بازگردند.

وی با پیش روی اینکه حتی یک ماجرا هم زیاد و ناراحت کننده است، خاطرنشان کرد: بایستی با جدیت، تلاش، پیشگاه پررنگ و پیوسته تا خاتمه بازگشت زائران حضور داشته باشیم.

سردار اشتری امتداد انصاف: بایستی مدیریت و این هماهنگی ابداع شود تا موکب ها تا زمان بازگشت زائران بوسیله فعالیت خویشتن ادامه دهند.

حاکم ناجا گفت: بیش از ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر بوسیله عتبات عالیات مشرف شده اند که از این تعداد بیش از ۲ میلیون نفر به قلمرو بازگشته اند.